Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі товари Britax-Romer

Фільтр
Розділ
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Засновники компанії Britax-Romer (Брітакс-Ромер) вважають, що від життя в родині батьки зобов'язані отримувати задоволення. З 1978 року бренд забезпечує своєю продукцією найвищі стандарти безпеки маленьких дітей під час їзди в автомобілі і в колясці. У 2011 році дві потужні компанії об'єднали свої зусилля, щоб максимально розширити межі в області функціональності і дизайну. Тепер життя в русі стала більш комфортною. Але це не означає, що фахівці компанії Britax-Romer (Брітакс-Ромер) диктують батькам свої умови.

До 1963 року справи у британської компанії йшли не дуже успішно, бо конкуренція в цій сфері була тісною і масштабної. Коли компанію придбав концерн Excelsior Motor Company (Ексельсо Мото Компані), що спеціалізується на випуску мотоциклів, ситуація змінилася в кращу сторону. Завдяки впровадженню нових технологій, проведення масштабних досліджень, створення інженерних креативних розробок і почуттю стилю компанії вдалося завоювати популярність за межами Великобританії. Сьогодні в арсеналі Britax-Romer (Брітакс-Ромер) налічується 180 унікальних патентів, а вибір колясок і автокрісел надзвичайно широкий.

Компанія Britax-Romer (Брітакс-Ромер) на досягнутому не зупиняється, постійно вдосконалюючи свою продукцію, яка призначена для самих маленьких. Довіряючи їй безпеку дітей, батьки можуть розраховувати не тільки на їх безпеку, а й на екологічність. Імунна система малюка розвивається, шкіра дуже чутлива, він адаптується до умов навколишнього середовища, тому захист повинен бути ніжною, але надійною. Саме з цієї причини матеріали, які використовує виробник, з величезним запасом перевершують норми законодавства, які висуваються до чистоти, безпеки і екологічності. Випробування продукції проводяться на всіх етапах виробництва — від процесу покупки ниток до потрапляння товарів на полиці магазинів. Бренд Britax-Romer (Брітакс-Ромер) - перший в Європі, який випустив ремені безпеки, що відповідають стандарту ECE R44. Гордістю компанії є і система кріплень ISOFIX, розроблена в 1997 році фахівцями Britax-Romer (Брітакс-Ромер) у співпраці з автогігантом Volkswagen (Фольксваген). Проривом у світі дитячих колясок стала й інновація Revolution PRO (Революшн ПРО) - поворотний переднє колесо. Гідно експерти оцінили й перше у світі дитяче автомобільне крісло групи 2/3, яке отримало у 2013 році нагороду ADAC і Stiftung Warentest.

Розгорнути
Вгору